skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهام کوین‌بیس ۱۳ درصد سقوط کرد

۱۹ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

سهام کوین‌بیست، بزرگترین صرافی رمزارزی آمریکا، پس از انتشار گزارش درآمد‌های این شرکت در سه ماهه سوم سال کاهشی دو رقمی را تجربه کرد.

به گزارش پیوست، داده‌های شاخص نزدک (Nasdaq) نشان می‌دهد که سهام صرافی رمزارزی کوین‌بیس در معاملات روز سه شنبه و پس از انتشار گزارش سه ماهه این شرکت ۱۳/۲۴ درصد سقوط کرده و قیمت هر سهام این شرکت به ۳۱۰/۵۸ دلار رسیده است.

سهام شرکت کوین‌بیس در ماه جولای به زیر ۲۲۱ دلار سقوط کرد اما  ماه گذشته در یک روند صعودی با قیمت آن افزایش یافت و در روز سه شنبه قیمت ۳۵۷/۳۹ دلار را به ثبت رساند. با این حال ۲۴ ساعت گذشته حاصل خوبی برای این شرکت نداشته است.

در زمان نگارش این خبر، قیمت سهام این شرکت پیش از بازگشایی بازار به ۳۱۰/۵۸ درصد رسیده است.

تیری که خطا رفت

کوین‌بیس روز سه شنبه درآمدی ۴۰۶ میلیون دلاری را برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ گزارش کرد که حاکی از کاهش ۷۵ درصدی درآمد این شرکت نسبت به سه ماهه دوم امسال است. کوین‌بیس در سه ماهه دوم درآمدی بالغ بر ۱/۶ میلیارد دلار را گزارش کرده بود.

با وجود افت عملکرد این شرکت نسبت به سه ماهه قبلی، درآمد کوین‌بیس نسبت به سه ماهه سوم سال گذشته ۵۰۰ درصد رشد کرده است. این صرافی رمزارزی ماه آوریل امسال سهام خود را به عنوانی شرکتی در شاخص نزدک (Nasdaq) عرضه عمومی کرد.

این صرافی در نامه‌ای به سهام‌داران گفت: «همانطور که نتایج ما در مقایسه با سال گذشته نشان می‌دهد، کسب و کار ما پر نوسان است. کوین‌بیس یک سرمایه‌گذاری سه ماه به سه ماه نیست و سرمایه‌گذاری بلند مدت در رشد اقتصاد کریپتو و قدرت ما در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان است. ما سرمایه‌گذاران را به چنین رویکردی تشویق می‌کنیم.»

در ماه سپتامبر، کوین‌بیس از برنامه‌های خود برای راه‌‌اندازی محصولی به نام Lend خبر داد. این محصول به گونه‌ای طراحی شده بود که در ازای نگهداری رمزارز پایدار USDC، بهره بالایی ارائه می‌داد.

طرح Lend با تهدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به محاکمه کوین‌بیس منتفی شد. SEC معتقد بود که این محصول شبیه به ارائه اواراق بهادار غیرثبتی است.

تعداد کاربرانی که در کوین‌بیس تراکنش انجام می‌دادند در سه ماهه گذشته از ۸/۸ میلیون در سه ماهه دوم به ۷/۴ میلیون نفر کاهش یافت.

حجم معاملات این صرافی هم با وجود لیست شدن سکه‌های معروفی مثل دوج‌کوین و شیبااینو کاهش یافت و از ۴۶۲ میلیارد دلار در سه ماهه گذشته به ۳۲۷ میلیارد دلار رسید.

در مجموع می‌توان گفت که سه ماهه سوم، فصل خوبی برای کوین‌بیس نبود.

منبع: Decrypt

https://pvst.ir/b8w

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو