skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مهلت پیش‌ثبت نام در الکامپ ۱۴۰۰ تمدید شد

۱۷ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران مهلت پیش‌ثبت‌نام شرکت‌ها در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ را تا ۱۰ آذر ماه تمدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای، نصر تهران پیرو درخواست تعدادی از شرکت‌ها که موفق به پیش‌ثبت‌نام در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ نشده‌اند، مهلت پیش‌ثبت‌نام در این نمایشگاه را از تاریخ ۲۲ آبان تا ۱۰ آذر ماه تمدید کرد.

در این دوره از نمایشگاه همچون سال‌های گذشته، متقاضیان برای دریافت حداکثر ۸۰ متر مربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت نام در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

همچنین متقاضیان بالای هشتاد متر مربع فضا نیز پس از ثبت‌نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از مشخص شدن غرفه، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی مانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت‌نام کنند. بدیهی است ثبت‌نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

حوزه‌های سلامت آنلاین، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت بر بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به شمار می‌روند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت نمایشگاه مراجعه کنند.

https://pvst.ir/bdo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو