skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

عیسی زارع‌پور: پیام‌رسان‌های داخلی به نقطه مطلوبی رسیده‌اند

۱۳ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عیسی زارع‌پور

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است، پیام‌رسان‌های داخلی طی سال‌های گذشته با وجود فراز و نشیب فراوان به نقطه مطلوبی رسیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور در دیدار با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی گفت: « برای رسیدن به نقطه مطلوب در پیام‌رسان‌های داخلی نخست باید کیفیت سرویس‌های داخلی ارتقا یابد و قابلیت رقابت با پیام‌رسان‌های خارجی را به دست آورند.»

او افزود: «پیام‌رسان‌های داخلی باید از مزیت‌های بومی استفاده کرده و سبد خدمات خود را محدود به پیام رسانی نکنند.» طبق گفته او، تردید نکنید که اگر خدمات با کیفیتی ارائه شود مردم هم از پیام‌رسان‌های داخلی استقبال می‌کنند.

زارع‌پور گفت: «نخستین گام برای رسیدن به نقطه مطلوب در پیام‌رسان‌های داخلی مبارزه با ویروس خود ناباوری است. تا وقتی این ویروس وجود داشته باشد در هیچ حوزه و زمینه‌ای امکان پیشرفت و موفقیت وجود ندارد.»

زارع‌پور با تأکید بر اینکه باید برای بازسازی اعتماد عمومی به پیام‌رسان‌های داخلی تلاش کرد، گفت: «در سال‌های گذشته برخی ضعف‌ها و نواقص، باعث ایجاد ذهنیت نادرست نسبت به پیام‌رسان‌های داخلی شد که حتی با رفع نواقص و ضعف‌های گذشته و رسیدن به استانداردهای مطلوب هنوز هم ذهنیت گذشته اصلاح نشده است و اصلاح این ذهنیت تنها با اطلاع‌رسانی و تبلیغات مناسب در عین‌ ارائه خدمات مطلوب به مردم میسر می‌شود.»

https://pvst.ir/d8q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو