skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«ایوا» امکان خرید کارت هدیه مجازی و پرداخت تسهیلات را از طریق «نشان بانک» فراهم کرد

۱۳ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کاربران اپلیکیشن ایوا از طریق نشان بانک می‌توانند اقساط تسهیلات خود را به صورت آنلاین پرداخت و با استفاده از سرویس کارت هدیه آن کارت هدیه مجازی برای دیگران ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، کاربران اپلیکیشن ایوا با استفاده از سرویس «کارت هدیه» که یکی از خدمات زیرمجموعه «نشان بانک» است، می‌توانند کارت دلخواه خود را از مبلغ ۵۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان خریداری کرده و به‌صورت مجازی به دیگران هدیه دهند. همچنین می‌توانند از طریق نشان بانک و انتخاب خدمات پرداخت اقساط تسهیلات، بدون مراجعه به شعبه یا دستگاه‌های خودپرداز تسهیلات خود را آنلاین بازپرداخت کنند.

«نشان بانک» به عنوان شعبه دیجیتال بانک ملی، این امکان را برای کاربران این بانک فراهم می‌کند تا در یک فضای دیجیتال، تمام خدمات مالی و بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری و به‌آسانی و سهولت دریافت کرده و مدیریت کنند.

کارت هدیه مجازی

کارت هدیه مجازی صادر شده از طریق نشان بانک فاقد رمز اول بوده و رمز دوم آن به‌منظور خرید اینترنتی به شماره همراه خریدار کارت پیامک می‌شود؛ بنابراین امکان خرید از دستگاه‌ کارتخوان یا دریافت وجه نقد از خودپرداز برای صاحب این کارت‌ هدیه وجود ندارد.

با توجه به اینکه این کارت‌ها موجودیت فیزیکی ندارند، صاحب کارت فقط می‌تواند به‌صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های اینترنتی، خرید خود را انجام دهد. از سوی دیگر، به دلیل اینکه برای این کارت‌های هدیه، فقط رمز دوم ثابت صادر می‌شود و با توجه به محدودیتی که بانک مرکزی برای رمزهای غیر پویا قائل است، سقف هر تراکنشی که با این کارت‌های هدیه انجام می‌شود حداکثر ۱۰۰ هزار تومان است.

کاربران اپلیکیشن ایوا پس از ورود به سرویس نشان بانک، انتخاب منوی کارت هدیه و کلیک روی گزینه «خرید»، می‌توانند مناسبت و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس متن دلخواهی را که می‌خواهند روی کارت نوشته شود وارد کنند. درنهایت در لیست حساب‌ها، حسابی که تمایل دارند مبلغ کارت هدیه با آن پرداخت شود را وارد یا انتخاب می‌کنند.

در صورت فراموش کردن رمز دوم نیز کاربر می‌تواند در صفحه «گزارش تراکنش» روی «دریافت رمز» کلیک کند تا رمز خرید اینترنتی خود را دوباره دریافت کند.

خریدار کارت می‌تواند این کارت هدیه مجازی را از طریق بسترهای مختلف برای سایر افراد ارسال کرده و آن را به دیگران هدیه دهد.

پرداخت آنلاین اقساط تسهیلات با ایوا

همچنین مشتریان بانک ملی با ورود به سرویس «نشان بانک» اپلیکشین ایوا و انتخاب خدمت «پرداخت اقساط تسهیلات» می‌توانند بدون مراجعه به خودپردازهای این بانک و به‌صورت آنلاین اقساط تسهیلات خود را پرداخت کنند.

کاربران به کمک این سرویس می‌توانند با انتخاب شماره تسهیلات، شماره حساب‌شان و همچنین وارد کردن مبلغ قسط، بازپرداخت تسهیلات خود از مبلغ ۱۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان انجام دهند.

همچنین کاربران می‌توانند در منوی گزارشات تراکنش، گزارش واریزی اقساط خود را شامل وضعیت تراکنش، مبلغ، شماره تسهیلات، تاریخ تراکنش، کد رهگیری و شماره حساب خود را نیز مشاهده کنند.

درنهایت کاربران با انتخاب گزینه جزئیات تسهیلات نیز می‌تواند خلاصه‌ای از وضعیت تسهیلات خود را شامل شماره قرارداد، شماره حساب، شماره مشتری، مبلغ وصولی، باقیمانده وام، میزان جریمه و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده کنند.

https://pvst.ir/hj0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو