skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کافه بازار به فعالیت ویدئویی خود پایان می‌دهد

۳ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کافه‌بازار به فعالیت ویدئویی خود پس از ۳ سال در اواخر آبان ماه پایان می‌دهد.

به گزارش پیوست، کافه‌بازار در اطلاعیه‌ای به صورت رسمی خبر از پایان دادن به فعالیت خود در بخش ویدئویی داده است چرا که محصول ویدئو نیازمند تمرکز بر این حوزه است این در حالی است که هدف و مزیت اصلی بازار در ارائه راهکارهای نوآورانه فناوری محور و بهبود تجربه میلیون‌ها کاربر اندرویدی بوده است.

براساس اعلام کافه بازار طی ۳ سال فعالیت انجام شده برای ارائه سرویس ویدئویی میزبان ۵ میلیون کاربر ماهانه و ۳۲ میلیون دقیقه تماشای روزانه است.

طبق این اطلاعیه : «به رغم این رشد چشمگیر، و با وجود اینکه شیوه‌های متفاوتی از جمله فروش اشتراک یا تماشای رایگان همراه با تبلیغات را آزمودیم تا به بهترین مدل ارائه خدمات به کاربران دست یابیم، پس از سه سال به این باور رسیده‌ایم که توسعه محصول ویدیو نیازمند تمرکز بیشتر در زمینه‌های دیگری است که مانع تمرکز تیم‌های خلاق و فعال ما روی توسعه محصول بازار و ایفای نقش اصلی خود در جایگاه «میزبان برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی در ایران» می‌شود. بنابراین با توقف خدمات ویدیویی، و با انتقال توان نیروهای فنی و غیرفنی، بیش از پیش بر ارائه خدمات و توسعه محصولات از جمله در حوزه برنامه و بازی تمرکز خواهیم کرد.»

 

https://pvst.ir/bel

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو