skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرکت پرسال در پویش «هم‌یار نوآوری» از استارت‌آپ‌ها و تیم‌های مناطق کم‌برخوردار حمایت می‌کند

۳ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت پرسال در راستای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب با پویش «هم‌‌یار نوآوری» با هدف محرومیت‌زدایی،اشتغال‌زایی،فقرزدایی و توسعه‌ پایدار اقدام به جذب و حمایت تیم‌های استارتاپی در مناطق کم برخوردار و محروم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پرسال، این کمپین در ۳ فاز مختلف، اقدام به جذب و حمایت تیم‌های استارت‌آپی می‌کند که هم‌اکنون فراخوان فاز دوم آن منتشر شده است.فاز دوم این پویش از ۳ آبان تا ۳  آذر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و افراد و تیم‌ها در این بازه زمانی می‌توانند طرح‌ها و ایده‌های خود را ثبت و ارسال کنند. در نهایت پس از بررسی، ۴۰ طرح انتخاب شده و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

براساس این فراخوان استارت‌آپ‌ها و تیم‌هایی که «ساکن مناطق کم‌برخوردار از قبیل روستاها، مناطق مرزی و حاشیه شهرهای بزرگ یا ساکن شهرهای کوچک فاقد زیرساخت آموزشی مناسب هستند یا افراد دارای ایده‌ای که به محرومیت‌زدایی منجر شود و دانش‌آموزان ۳ سال پایانی متوسطه می‌توانند در این پویش شرکت کنند.

شرکت پرسال همچنین با همکاری وینوهاب به استارت‌‌آپ‌های برگزیده بورسیه حمایتی اعطا می‌کند. حمایت‌های این بورسیه عبارت هستند از «آموزش‌های مدون، ارائه بسته آموزشی در زمینه کارآفرینی و استارت‌آپ»، «مشاوره و منتورینگ با متخصصان کسب وکار»، «ارزیابی طرح‌های کسب‌وکار»، «اعطای بذرمایه پس از پذیرفته‌شدن در مرحله شتابدهی» و «امکان سرمایه‌گذاری (در صورت پذیرفته‌شدن در گروه سرمایه‌گذاری پرسال )».

فاز اول این پویش در تابستان ۱۴۰۰ برگزار شد و پس از بررسی‌های تیم مسئولیت اجتماعی ، ۲۰ تیم استارت‌آپی از ۱۰ استان کشور و بیشتر با موضوع‌های توانمندسازی اقشار آسیب‌دیده و کم‌برخوردار، جهت این بورسیه برگزیده و وارد روند پیش‌شتابدهی شدند. با توجه به استقبال بالایی که از فاز نخست شد،در دوره دوم از بین شرکت‌کنندگان ۴۰ تیم یا طرح انتخاب خواهند شد.

برای شرکت درپویش «هم‌یار نوآوری» در بازه زمانی ذکر شده، تیم‌ها و افراد می‌توانند به وبسایت وینوهاب مراجعه کرده و فرم موجود در صفحه درخواست بورسیه را کامل کنند.

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو