skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رمزبان بانک ملی از دسترس کاربران iOS خارج شد

فاطمه نظر محمدی عضو تحریریه

۲۴ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

©عکس از way2pay

اپلکیشن رمزبان بانک ملی که اقدام به صدور رمزیکبار مصرف می‌کند برای کاربران گوشی‌های اپل از کار افتاده است و بخش‌های پشتیبانی از این اپلیکیشن دلیل آن را به‌روزرسانی رمزبان به دلیل هماهنگ شدن با iOS 15 اعلام کرده‌اند.

به گزارش پیوست، یک‌شنبه هفته گذشته رمزبان ازدسترس خارج شد و کاربران اپلی این اپلیکیشن دیگر قادر به استفاده از این نرم‌افزار نبودند و طی هفته گذشته نیز هنوز مشکل آن برطرف نشده است.

مسئولان پشتیبانی از اپلیکیشن به تماس‌گیرندگان پیشنهاد می‌دهند به‌جای استفاده از این نرم‌افزار از طریق پیامک رمزدوم خود را دریافت کنند.

در توضیح لینک جدید این برنامه در سایت بانک ملی «سازگاری با آی او اس 15» ذکر شده است به نظر می‌رسد بنا بوده نسخه جدید نرم‌افزار رمزبان با نسخه جدید آی او اس همگام‌سازی شود که به دلیل تحریم‌ها منجر به از کار افتادن آن شده است.

همچنین تیم پشتیبانی سداد نیز در خصوص اختلال اخیر این برنامه به پیوست گفت: «خیلی از نرم‌افزارهای دیگر نیز روی گوشی‌های آی او اس به‌خاطر تحریم‌ها اجرا نمی‌شوند. نرم‌افزار قدیمی رمزبان هم اجرا می‌شد اما نسخه جدید اجرا نمی‌شود، برای همین می‌توان از گزینه پیامکی برای دریافت رمز پویا استفاده کرد.»

طبق گفته آنان شرکت توسعه دهنده رمزبان درحال تلاش برای برطرف کردن این مشکل برای کاربران iOS است.

ایرانی، یکی از مسئولان بخش بانکداری الکترونیک شعبه ملی پلاس نیز، می‌گوید: « خیلی از اپلیکیشن‌های داخلی روی آی او اس نصب نمی‌شود و با مشکل مواجه می‌شوند، برای همین و برای رفع مشکل، برنامه‌هایی مثل بام و ایوا در حال حاضر برای کاربران اپل تحت وب کار می‌کنند.»

طبق نظر او: «رمزبان بیشتر برای زمانی بود که امکان دریافت رمز یکبار مصرف به صورت پیامکی فعال نشده بود، اما الان بیشتر به صورت پیامکی استفاده می‌شود.»

None

یک دیدگاه

  1. آقایون شرکت سداد و بیزینس‌من‌ها، چرا هر چیزی رو به تحریم ربط می‌دین؟ باید اپلیکیشن‌تون رو آپدیت کنین که با آی‌او‌اس ۱۵ سازگار باشه، مثل بقیه اپلیکیشنهای آی‌اواس. مردم رو نادان فرض کردین؟ برای اینکه از زیر اینکار در برین یا هزینه نکنین، پای تحریمو وسط میکشین؟ اینقدر دروغ و ریاکاری براتون طبیعی شده؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو