skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناپ برترین واحد فناور در پارک فناوری پردیس شد

۲۰ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس به عنوان برترین شرکت فناور در پارک فناوری پردیس انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فناپ، آیین نوزدهمین اجلاس سالانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس همزمان با بیستمین سالروز تأسیس پارک فناوری روز گذشته (۱۹ مهرماه) برگزار شد.

جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس به سنجش عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو پارک می‌پردازد و عملکرد یک ساله این شرکت‌ها را در هفت سرفصل شامل «صادرات محصولات و خدمات فناورانه»، «همکاری با طرف‌های خارجی»، «همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی»، «توسعه‌ اقتصادی»، «هم‌افزایی بین شرکت‌ها در مجموعه داخل پارک»، «تولید و توسعه‌ فناوری»، و «ارتقا و توسعه‌ سازمانی» مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

در فرآیند ارزیابی امسال بیش از ۲۲۰ شرکت شامل ۱۸۰ شرکت از پارک فناوری پردیس و سلامت پردیس و حدود ۴۰ شرکت از مرکز رشد و شعب پارک حضور داشتند که از میان ۹ شرکت منتخب، ۷ شرکت از میان شرکت‌های مستقر در پارک و ۲ شرکت از میان شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان و شعب پارک به‌عنوان برترین شرکت‌ها معرفی شدند. مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)، هم موفق به کسب عنوان «شرکت برتر در توسعه سازمانی و فناوری» شد. همچنین مجموعه فناپ موفق به کسب عنوان «برترین شرکت فناور» در پارک فناوری پردیس شد.

https://pvst.ir/dif

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو