skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجیتون به مناسبت روز ملی کودک یک هفته تمام محتوای خود را رایگان کرد

۱۸ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجیتون

دیجیتون، به عنوان پلتفرم سرگرمی دیجیتال کودکان، به مناسبت روز ملی کودک به مدت یک هفته تمامی محتوای خود را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران این پلتفرم می‌توانند تا ۲۳ مهرماه رایگان از محتوای دیجیتون استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دیجیتون، این مجموعه با هدف تبدیل شدن به بزر‌گ‌ترین بستر سرگرمی دیجیتال کودک در ایران از سال ۹۵ فعالیت خود را شروع کرد و به‌طور تخصصی در حوزه محتوای کودک فعالیت دارد.

این مجوعه با داشتن بیش از۲۶۰ هزار دقیقه ویدیو و ۱۰۰ بازی به فضای تبدیل شده تا کودکان و علاقه‌مندان به انیمیشن دوبله بتوانند لحظات خوش را سپری کنند. محتوای دیجیتون به‌طور کلی شامل انیمیشن، سریال، فیلم سینمایی، بازی و ویدیو آموزشی می‌شود. نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که بخش نسبتا بزرگی از این محتوا تنها به دیجیتون اختصاص دارد.

با شیوع ویروس کرونا در دو سال اخیر، بخش آموزشی مخصوصا آموزش دوره ابتدایی با جدیت بیشتری در این مجموعه دنبال شد و محتواهای جذابی در خصوص آن به وجود آمد. همه‌ی این‌ها در کنار هم سبب شد تا این مجموعه هم آموزش و سرگرمی را برای کودکان و خانواده‌ها به ارمغان آورد.

دیجیتون این امکان را برای خانواده‌ها فراهم کرده است تا آنان سطح دسترسی فرزند خود را به محتوای داخل این مجموعه انتخاب کنند.

 

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو