skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مانی گرام برای پرداخت بلاک‌چین محور با استلار و USDC همکاری می‌کند

۱۷ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مانی‌گرام، غول پرداخت آمریکایی، با بیش از 150 میلیون کاربر قرار است با همکاری بلاک‌چین استلار (Stellar) وارد حوزه رمزارزها شود. این همکاری از طریق رمزارز پایدار USDC انجام می‌گیرد. طبق اعلام آنها، طرح آزمایشی این همکاری اواخر سال جاری میلادی اجرایی می‌شود.

به گزارش پیوست به نقل از کوین دسک، مانی‌گرام اعلام کرد که برای انتقال لحظه‌ای پول در بلاک‌چین با شبکه بلاک‌چین استلار همکاری می‌کند و برای این کار از رمزارز پایدار USDC استفاده می‌شود.

این طرح که احتمالا نسخه آزمایشی آن اواخر سال جاری میلادی اجرایی خواهد شد در اوایل سال 2022 به تدریج وارد مرحله پیاده‌سازی می‌شود و در نهایت قرار است با ایجاد پلی بین کریپتو و ارزهای محلی امکان تبدیل لحظه‌ای را فراهم کند.

دنل دیکسون، مدیرعامل و مدیراجرایی بنیاد استلار، گفته است: «همکاری با مانی‌گرام به مشتریان اجازه می‌دهد که در هرکجا از شبکه مانی‌گرام وارد و خارج از بلاکچین شوند. بنابراین این همکاری در زمینه تبدیل ارز رایج به کریپتو و برعکس نقش مهمی خواهد داشت. سعی داریم تا حد ممکن این طرح را توسعه دهیم.»

این خبر در حالی منتشر شده که ریپل، از دیگر شبکه‌های بلاک‌چینی که روی انتقال سریع پول تمرکز دارد، پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در سال 2020 به همکاری خود با مانی‌گرام پایان داد.

الکس‌هولمز، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره مانی‌گرام، می‌گوید که همکاری این شرکت با استلار کاملا با همکاری آنها با ریپل تفاوت دارد.به گفته هولمز، همکاری با استلار گستره وسیع‌تری دارد و مستقیما مشتریان بخش پرداخت را تحت تاثیر می‌گذارد.

بانک‌ها معمولا در استفاده از رمزارزها احتیاط می‌کنند. با این حال بانک یونایتد تگزاس (United Texas)، همانند ایالتی که در آن فعالیت می‌کند رویکرد نوینی را اتخاذ کرده و حالا قرار است به عنوان میانجی سرکل (Circle) و مانی‌گرام عمل کند.

هولمز می‌گوید: «تگزاس رویکرد مثبتی در قبال کریپتو پیش گرفته و فرماندار این ایالت هم در این باره چند مرتبه اظهارنظر کرده است. یونایتد تگزاس بانک تثبیت شده‌ای است که به شدت روی فرصت‌های حوزه کریپتو تمرکز دارد. هیچ بانکی حاضر نیز وارد حوزه کریپتو شود و به نظر من ورود این بانک حاکی از رویکرد پیشرونده آنها است.»

منبع: CoinDesk

https://pvst.ir/bg6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو