skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نتایج مرحله اول ارزیابی جایزه سال هوشمندسازی اعلام شد

تحریریه پیوست

۱۱ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ مهر ۱۴۰۰

مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول، نتایج مرحله اول ارزیابی جایزه سال هوشمندسازی را اعلام کرد. رویداد ملی جایزه سال هوشمندسازی با هدف انتخاب تیم‌های توانمند برای دریافت حمایت مالی در حوزه توسعه خدمات هوشمندسازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، رویکرد اصلی رویداد جایزه سال هوشمندسازی حل معضلات قدیمی کشور با راهکارهای فناورانه و هوشمندانه است که با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، به نیمه راه رسیده و در این مرحله پس از ارزیابی اولیه، نتایج به اطلاع شرکت کنندگان و برگزیدگان اولیه این رویداد رسید.

براساس جمع‌بندی نظرات کمیته علمی و با توجه به معیارهای اصلی در نظر گرفته شده برای ارزیابی که در پایگاه اطلاع‌رسانی این رویداد موجود است، از میان ۸۸ ایده ثبت شده، ۴۴ ایده در اولویت بررسی مرحله نیمه نهایی قرار گرفت.

هر چند راه نیافتن برخی تیم‌ها به مرحله نیمه نهایی به معنای ناتوانی آن شرکت‌ها نیست، لیکن ضرورت انتخاب تعداد محدودی ایده برای دریافت این حمایت و از طرفی تعداد زیاد شرکت‌کنندگان، کمیته علمی را ناگزیر به اولویت‌بندی از بین شرکت‌کنندگان کرد.

اکنون به راه یافتگان مرحله نیمه نهایی فرصتی داده شده تا اطلاعات تکمیلی از راهکار پیشنهادی خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند؛ طبق برنامه زمان‌بندی ظرف یک ماه آینده نیز برگزیدگان برای ورود به مرحله نهایی طبق جلسات داوری، تعیین خواهند شد.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری دبیرخانه فروم اینترنت اشیاء ایران به عنوان کارگزار برگزاری این رویداد ملی، سعی داشته تا مشاوره لازم و منتورینگ مناسب جهت تقویت طرح‌ها و پروپوزال‌ها به برگزیدگان مرحله نهایی ارائه شود تا بتوانند ارائه ایده آلی را در جلسات داوری داشته باشند.

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو