skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مخابرات ۳ ملک را در قم به مزایده گذاشت

میثم قاسمی تحریریه

۳۰ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۷ مهر ۱۴۰۰

شرکت مخابرات ایران در مزایده‌ای جدید ۳ ملک خود را در شهر قم به مزایده گذاشته است که مجموع ارزش آنها بیش از ۱۸ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش پیوست، پس از آنکه مزایده بزرگ املاک شرکت مخابرات ایران در تابستان سال جاری با استقبال چندانی مواجه نشد و ۸۵ درصد املاک به فروش گذاشته شده، بدون مشتری ماندند، این بار مخابرات به فروش استانی املاک روی آورده و در اولین گام، ۳ ملک مسکونی و تجاری را در شهر قم به مزایده گذاشته اشت.

مزایده املاک قم از روز ۲۷ شهریور ماه آغاز شده و خریداران تا ۷ مهر فرصت دارند وارد فرآیند مزایده شوند. پاکت‌های حاوی پیشنهاد خریداران روز ۱۷ مهر در اداره مرکزی مخابرات منطقه قم بازگشایی خواهد شد.

در مزایده قبلی املاک شرکت مخابرات ایران، هیچ ملکی از استان قم برای فروش گذاشته نشده بود.

شرکت مخابرات ایران که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی مواجه شده و در سال مالی ۱۳۹۹ برای اولین بار زیان‌ده شد، خواستار افزایش تعرفه‌های خدمات خود به منظور جبران بخشی از هزینه‌ها است؛ اما دولت دولت‌های پیشین با این اقدام مخالفت کردند. سال گذشته و همزمان با اوج‌گیری دوباره اختلاف شرکت مخابرات و وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم با تکرار مواضع گذشته خود پیشنهاد داد مخابرات برای پرداخت بدهی کارمندان خود املاکش را بفروش برساند.

مخابرات در مرداد ماه امسال بیش از ۳۰۰ ملک خود را در ۲۳ استان برای فروش به مزایده گذاشت تا بخش از بدهی‌هایش به اشخاص حقیقی و حقوقی را بپردازد؛ اما این در حالی که بدهی‌های این شرکت ۱۸ هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود، تنها ۳۷۰ میلیارد تومان از این مزایده، عایدش شد.

https://pvst.ir/ayz
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو