skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک ایران از سمت خود استعفا داد

تحریریه پیوست

۲۱ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ مهر ۱۴۰۰

شرکت خدمات انفورماتیک ایران با آغاز کار دولت سیزدهم و استعفا ابوطالب نجفی مدیرعامل این شرکت در آستانه تغییر و تحولات مدیریتی قرار گرفته است.

به گزارش پیوست، شنیده می شود ابوطالب نجفی روز گذشته از سمت خود استعفا داده است هرچند دلیل این استعفا هنوز روشن نیست اما شنیده‌ها حکایت از تصمیم‌گیری هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک ایران برای انتخاب جایگزین او درجلسه‌ایی که امروز برگزار خواهد شد دارد.

سید ابوطالب نجفی از سال ۱۳۸۹ به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در این شرکت فعالیت می‌کرد. بسیاری از کارشناسان این حوزه دوره فعالیت وی در شرکت خدمات انفورماتیک را یکی از با ثبات‌ترین دوره‌های فعالیت این شرکت عنوان می‌کنند.

اگرچه نام‌های بسیاری برای نشستن بر صندلی مدیرعاملی شرکت خدمات انفورماتیک شنیده می‌شود و برخی از این افراد از مدیران شرکت خدمات انفورماتیک هستند و برخی از مدیران حوزه بانکداری ایران هستند اما احتمال می رود در جلسه امروز فردی به عنوان سرپرست انتخاب شده و در روزهای آتی تا پیش از برگزاری مجمع شرکت خدمات انفورماتیک که در اواخر ماه جاری برگزار خواهد شد به عنوان مدیرعامل قطعی معرفی و منصوب شود هرچند که به لحاظ قانونی معرفی و انتصاب مدیرعامل جدید در جلسه هیات مدیره امروز امکان‌پذیر است.

احتمال تغییرات مدیریتی در شاپرک

همچین گفته می‌شود احتمال تغییر و تحول در شرکت شبکه الکترونیک پراخت کارت (شاپرک) دیگر شرکت حاکمیتی زیر مجموعه بانک مرکزی نیز وجود دارد. در حال حاضر سید کاظم دهقان مدیرعامل شرکت شاپرک است که احتمال می رود در پی این تغییر و  تحولات او نیز جایش را به مدیرعامل دیگری بدهد.

https://pvst.ir/awu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو