skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جت سئو ۲۵ شهریور ماه رویداد رایگان سئو و محتوا برگزار می‌کند

۱۳ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

جت سئو، سرویس جامع تحلیل سئو سایت، ۲۵ شهریور ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ رویداد آنلاین و رایگان سئو و محتوا برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی جت سئو، این رویداد با حضور و مشارکت فعال ۲۰ متخصص سرشناس در حوزه سئو و محتوا تشکیل و برگزار می‌شود که همه این افراد در یک رویداد ۵ ساعته رایگان، تجربه‌های حرفه‌‌ایی خود را با حاضران در رویداد آنلاین به اشتراک خواهند گذاشت.

پوستر رویداد تخصصی سئو و محتوا

رویداد تخصصی سئو و محتوا با تمرکز بر موضوعات مربوط با تولید محتوا مبتنی بر اصول و قواعد سئو توسط پلتفرم آنلاین جت سئو هدایت و راهبری می‌شود طبق برنامه اعلام شده برای این رویداد آنلاین ۹ ارائه تخصصی و کاربردی به همراه ۲ پنل گفتگو با موضوعات مختلف در نظر گرفته شده است.

بر همین اساس پنل سئو با موضوع آینده سئو با حضور رضا شیرازی، مدیرعامل وب‌۲۴، عادل طالبی، مدیر MYDMC، امین اسماعیلی، مدیر خلاقیت وب‌سیما، محسن طاووسی مشاور و مجری سئو و سینا عسکری، مدیر سئوکار برگزار می‌شود.

رویداد پرواز به منظور بررسی تخصصی سئو و  محتوا توسط جت سئو به عنوان اولین ابزار جامع ایرانی بررسی سئو سایت برگزار می شود. جت سئو توسط تیم وب۲۴ راه‌اندازی شده است.

پنل محتوا نیز با موضوع تاثیر محتوا در تجربه کاربری با حضور مرضیه جلالی، سرپرست محتوای سئو۲۴، حامی غفاری، مدیر محتوای وب۲۴، سجاد بهجتی، مدیر کانتنت برگر، سعید رهبری، مدیر آژانس نوین و شهاب شهوازیان، مدیر ارشد بازاریابی اتاقک برگزار خواهد شد.

علاوه بر دو پنل ذکر شده فوق، سخنرانان مختلفی هم به ارائه آخرین اطلاعات روز دنیای سئو خواهند پرداخت. چنانکه مریم جعفری و حدیث گودرزی از متخصصان سئو وب‌۲۴ درباره اشتباهات رایج در سئو فروشگاهی و فاکتورهای Page Experience صحبت‌ می‌کنند.

همچنین مهران منصوری‌فر، موسس مدیروب درباره اهمیت استراتژی سئو حرف خواهد زد و حسن قلیچ‌خانی، متخصص دیجیتال مارکتینگ درباره افیلیت‌ مارکتینگ و روش‌های کسب درآمد از آن توضیح می‌دهد. متقاضیان برای حضور در این رویداد آنلاین رایگان می‌توانند به سایت آپارت مراجعه کرده و حضور خود در رویداد پرواز را ثبت و قطعی کنند.

https://pvst.ir/av3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو