skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دانشجویان رشته‌های کامپیوتر می‌توانند تا سقف ۲۵۰ هزار تومان از خدمات ابرآروان استفاده رایگان کنند

۱۳ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابر آروان در آستانه سال تحصیلی جدید به دانشجویان رشته‌های کامپیوتر سراسر کشور مبلغ 250 هزار تومان اعتبار برای استفاده رایگان از خدمات این شرکت هدیه می‌دهد. مهلت ثبت نام در این طرح تا پایان شهریور ۱۴۰۰ است.

به گزارش روابط‌عمومی ابر آروان، دانشجویان رشته‌های مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر دانشگاه‌های مختلف کشور در تمامی مقاطع، تا پایان تابستان 1400 مهلت دارند با ثبت‌نام در این طرح، به رایگان از خدمات ابری آروان تا سقف 250 هزار تومان استفاده کنند.

هدف ابر آروان از اجرای این طرح، حمایت از دانشجویان رشته‌های کامپیوتر سراسر کشور با ایجاد امکان استفاده از هر یک  از محصولات آروان مانند شبکه توزیع محتوا (CDN)، میزبانی  ویدیو،  سرور ابری،  فضای  ابری و  کانتینر  ابری  آروان  است.

ابر آروان در آینده هم قصد دارد در راستای مسئولیت اجتماعی خود این طرح را در ابتدای هر ترم تحصیلی تکرار کند. از این رو اکانت دانشجویان رشته‌های کامپیوتر که تا پایان تابستان 1400 در این طرح ثبت‌نام کنند، برای ترم تحصیلی زمستان هم شارژ خواهد شد.

همچنین با توجه به اقدام دیگر ابر آروان در حوزه مسئولیت اجتماعی که در آن از استارت‌آپ‌های نوپا حمایت می‌شود، این امکان برای دانشجویانی که صاحب کسب‌وکارهای نوپا هستند وجود دارد تا در کنار این طرح، از حمایت آروان از استارت‌آپ‌های نوپا نیز بهره‌مند شوند.

اعتبار اهدا شده از سوی ابر آروان به دانش‌جویان رشته‌های کامپیوتر تا یک سال معتبر خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این طرح، به سایت ابر آروان سر بزنید.

https://pvst.ir/auu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو