skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیش از ۷۰ میلیون نصب برای سیستم‌عامل هارمونی هواوی

۹ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هواوی HarmonyOS را روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه به صورت رسمی معرفی و روند به‌روزرسانی و عرضه آن برای گوشی‌‎ها و دستگاه‎‌های دیگر هواوی و آنر را آغاز کرد. طبق ادعای هواوی این سیستم‌عامل تاکنون در بیش از ۷۰ میلیون دستگاه و ۱۰۰ مدل مختلف نصب شده است.

به گزارش روابط‌عمومی هواوی، سیستم‌‎عامل هارمونی قابلیت نصب روی بسیاری از دستگاه‎‌های دیجیتال را دارد؛ از گوشی هوشمند گرفته تا ساعت‌‎ها، تلویزیون‌‎ها و حتی اسپیکرهای خانگی. هواوی ادعا کرده که آیند HarmonyOS بسیار فراتر و گسترده‌‎تر خواهد بود و خواهد  توانست هر نوع دستگاه هوشمندی را زیر چتر پوششی خود قرار دهد.

طبق اعلام هواوی، در هفته اول از رونمایی HarmonyOS، تعداد 10 میلیون کاربر، دستگاه‌‎های خود را به هارمونی به‌روز کردند. دو هفته بعد تعداد این دستگاه‌‎ها به 18 میلیون رسید. تنها پس از یک ماه، 25 میلیون دستگاه، سیستم‌‎عامل هارمونی را روی دستگاه خود نصب کردند و قبل از رسیدن به دو ماه از عرضه رسمی هارمونی، تعداد کاربرانی که دستگاه‌‎های خود را به آن به‌روز کردند به 40 میلیون رسید.

بر همین اساس، حالا بیش از 70 میلیون دستگاه، از سیستم‌‎عامل هارمونی به عنوان روح نرم‌‎افزاری خود استفاده می‎‌کنند؛ دستگاه‌‎هایی که تنوع آنها به بیش از 100 مدل می‌‎رسد.

هواوی گفته است که تا فرصت 4 ماه مانده به پایان سال میلادی، تعداد این کاربران به بیش از 100 میلیون خواهد رسید.

بنابر اعلام ریچارد یو، مدیرعامل گروه مصرف‌کنندگان شرکت هواوی، در حال حاضر به صورت متوسط در هر 2 ثانیه 8 کاربر دستگاه‎‌های خود را به هارمونی به‌روز می‎‌کنند. دستگاه‌‎های به‌روز شده از هر دو برند هواوی و آنر هستند و در رنج تبلت‎‌ها، نمایشگرهای هوشمند و گوشی‎‌های هوشمند قرار می‌‎گیرند.

همچنین برخی از این دستگاه‎‌ها نسخه پایدار HarmonyOS 2.0 و برخی نیز نسخه بتا را نصب کرده‌اند. عمده ویژگی‌‎های ارتقا یافته با نصب این سیستم شامل عملکرد پایدار و روان، ایمنی، عمر بیشتر باتری، ساده‌‎سازی رابط کاربری و همچنین عملکرد خط فرمان متحول شده است.

در حال حاضر بیش از 100 مدل دستگاه هواوی و آنر به صورت عمده به‌روزرسانی را دریافت کرده‌‎اند که 56 مدل از آنها از دستگاه‌‎های قدیمی هستند. نسخه‎‌های بتا نیز برای بسیاری از گوشی‌‎های قدیمی عرضه شده و نسخه‎‌های رسمی بیشتر در گوشی‎‌های جدیدتر و پرچمدار نصب شده است.

طبق ادعای هواوی پس از ارتقا سیستم HarmonyOS، دستگاه مدل قدیمی کاربران نه تنها پیشرفت‌های عملکردی بسیاری را به خود خواهد دید، بلکه بسیار بهتر و روان‌‎تر از قبل کار خواهد کرد و حس استفاده از یک دستگاه جدیدتر و به‌روز را القا می‌‎کند.

هواوی اعلام کرده است که در کمتر از یک ماه آینده نسخه HarmonyOS 2.1 را نیز در اختیار کاربران خود قرار دهد. این نسخه با عرضه اولین مدل‎‌های جدید گوشی پرچمدار HUAWEI P50 در بازار اتفاق می‌‎افتد.

https://pvst.ir/aua

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو