skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وبینارهای آموزشی سرآمدشو برگزار می‌شود

۲ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 بنیاد سرمد با هدف ارتقای سطح دانش تخصصی در حوزه معلمان و تربیت مجموعه، وبینارهای آموزشی به نام سرآمدشو برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سرمد، سرآمدشو، مجموع رویدادهای آموزشی است که به صورت ماهانه برگزار می‌شود و به موضوعات نظری با نگاهی کاربردی در حوزه تعلیم و تربیت می‌پردازد. نوبت اول این سری وبینارها به موضوعاتی چون تحلیل بسته‌های آموزشی داخلی، تحلیل بسترهای یادگیری بین المللی، بررسی بسترهای آموزشی آنلاین برای معلمان، شایستگی کلیدی و مهارت‌های زندگی و برنامه درسی مدرسه محور چیست، می‌پردازد.

رزبان، ارائه‌کننده این دوره‌ها درباره هدف برگزاری این رویدادها گفت: «هدف از این رویدادها در وبینار اول این است که دو چندرسانه‌ای مداد و میشا و کوشا را زیر ذره‌بین ببریم و آنها را از لحاظ تطبیق با اصول طراحی آموزشی مورد بررسی قرار دهیم. این دوره‌ها می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش معلمان باشند.»

او ادامه داد: «در آینده وبینارهایی با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد، از جمله این برنامه‌ها برگزاری وبینار تحلیل بسترهای یادگیری بین‌المللی مقطع ابتدایی شایستگی‌های کلیدی و مهارت‌های زندگی در مدرسه، برنامه درسی مدرسه‌ای خواهد بود. البته اطلاعات تکمیلی در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

این وبینار روز سه‌شنبه ۹ شهریور ماه به صورت مجازی در یکی از بسترهای آموزشی آنلاین از ساعت ۵ تا ۶ و نیم بعدازظهر برگزار خواهد شد.

https://pvst.ir/arg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو