skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نحوه ارائه SLA در سرویس نورونتا بررسی شد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۳۰ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وبینار توافق سطح خدمات (SLA) توسط شرکت ژرف‌نگر ارایه‌کننده سرویس نورونتا به منظور آشنایی کاربران با روش‌های ارتقاء سطح خدمات و مشتری‌مداری برگزار شد.

به گزارش پیوست، در این وبینار مفاهیم و خاستگاه‌های توافق سطح خدمات (SLA) مورد بررسی قرار گرفت، تعاریف سطح خدمات با معیارهای کیفی و کمی ارائه شد و همچنین شاخص‌های MTTR و MBTF مورد بحث قرار گرفت.

برهمین اساس در ابتدای این وبینار تعریفی از خدمات ارائه شد و رابطه بین خدمت‌گیرنده و خدمت‌دهنده را شرح داده شد. شاخص‌های کلیدی متریک سطح خدمات، زمان لازم برای بازیابی سیستم بعد از هر خرابی MTTR و شاخص ضریب دسترس‌پذیری خدمات از موضوعات بعدی مورد ارائه بودند. سپس در مورد اقسام SLA شامل مشتری‌محور، خدمت‌محور و چندسطحی صحبت شد. بحث انتهایی نیز مربوط به بهبود SLA مبتنی بر مشتری بود.

سرویس نورونتا که توسط شرکت امید ژرف‌نگر ارایه می‌شود یک سرویس ارتباطی برای ایجاد اتصال میان شبکه‌های داخلی شعب و ساختمان‌های‌ اصلی سازمانها، شرکت ها و بانکهای کشور است.

نورونتا یک VPN (Virtual Private Network) یا PPN (Physical Private Network)، درون شبکه ای از نظر فیزیکی اختصاصی و جدا از شبکه های عمومی (که همزمان سرویس های متنوع VPN و غیر VPN نظیر اینترنت و اینترانت را ارائه می دهند) است.

طبق اعلام شرکت ژرف‌نگر، شبکۀ نورونتا یکی از گسترده ترین و پرظرفیت ترین شبکه های موجود کشور است که با استقرار تجهیزات آن در بیش از هزار و هفتصد مرکز مخابراتی و بیش از نهصد شهر کشور، تمامی استانها و بسیاری از شهرها را تحت پوشش سرویس نورونتا قرار داده است.

https://pvst.ir/aqj
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو