skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آکادمی همراه سه رویداد مسابقه برگزار می‌کند

۲۶ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

همراه اول سه رویداد مسابقه در آکادمی همراه برگزار می‌کند که شرکت‌کنندگان در صورت موفقیت در آنها، امکان همکاری با این اپراتور را نیز خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، در نخستین سری از رویداد مسابقه‌‎ها، متقاضیان می‌توانند محتوای آموزشی رویداد را مشاهده و در مسابقه آنلاین شرکت کنند تا در صورت موفقیت، علاوه بر دریافت جوایز ویژه نقدی و اعتباری به جلسه مصاحبه اختصاصی جهت همکاری دعوت شوند.

در رویداد مسابقه جاوا که دوم شهریورماه برگزار می‌شود، سعی خواهد شد بعضی مفاهیم پیچیده جاوا با زبانی غیرپیچیده معرفی شود؛ در واقع بنا بر این است کلاس‌ها و اینترفیس‌های جاوا بهتر شناسانده و با مسائل همزمانی و مالتی‌ترد بیشتر دست و پنجه نرم شود.

رویدادمسابقه جویش با الستیک نیز که سوم شهریورماه برگزار می‌شود، آشنایی با الستیک است که شرکت‌کنندگان در آن می‌توانند با توانمندی‌های بالای elasticsearch و قابلیت‌هایی که پایگاه‌های داده در بحث جست‌وجو در اختیار ما قرار نمی‌دهند، آشنا شوند.

نهایتا در سومین رویداد که چهارم شهریورماه برگزار می‌شود یک پروژه React به‌صورت SSR از صفر ساخته و تفاوتش با CSR بررسی می‌شود و در ادامه گام‌هایی که یک مرورگر در هر دو طی می‌کند به نمایش گذاشته می‌شود.

https://pvst.ir/aq9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو