skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حمایت ۲۵ میلیون ریالی ابر آروان از استارت‌آپ‌های نوپا

۲۸ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابر آروان به استارت‌آپ‌های نوپا ۲۵ میلیون ریال اعتبار استفاده از محصولات ابری هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی ابر آروان، این شرکت به استارت‌‌آپ‌هایی که در سال اول فعالیت خود هستند، ۲۵ میلیون ریال اعتبار استفاده از محصولات ابری هدیه می‌دهد. حمایت ابر آروان در سال دوم فعالیت استارت‌آپ‌ها نیز ادامه دارد. استارت‌آپ‌هایی که در سال دوم فعالیت هستند، می‌توانند تا سقف ۲۵ میلیون ریال پنل آروان را شارژ کنند و ابر آروان نیز به همان میزان به اعتبار کیف پول‌شان اضافه خواهد کرد.

به‌جز این مبلغ، استارت‌آپ‌ها می‌توانند با استفاده از بسته‌های پایه ابر آروان، از ویژگی‌های رایگان محصولات ابری نیز استفاده کنند.

استارت‌آپ‌ها می‌توانند این حمایت را با توجه به نیاز خود، در هر یک از محصولات شبکه توزیع محتوا (CDN)، میزبانی ویدیو، سرور ابری، فضای ابری و کانتینر ابری آروان استفاده کنند.

ابر آروان در سال‌های گذشته تلاش کرده با اعطای زیرساخت رایگان به استارت‌آپ‌ها کمک کند تا به‌جای دغدغه‌های زیرساختی بر توسعه محصول و بازارش متمرکز باشند. در سال‌های گذشته این زیرساخت رایگان شامل محصولات حوزه CDN و ویدیو بود اما در طرح حمایتی جدید ابر آروان، امکان استفاده از تمام محصولات به‌ویژه سرور ابری، فضای ابری و کانتینر ابری نیز فراهم شده است.

ابر آروان در راستای تقویت اکوسیستم استارت‌آپی ایران به حمایت از کسب‌وکارهای نوپا می‌پردازد. تا پیش از این، حمایت آروان در این زمینه با همکاری شتاب‌دهنده‌‌ها و مراکز رشد و نوآوری انجام می‌گرفت. اگرچه شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد می‌توانند هم‌چنان با ابر آروان همکاری کنند، اما اکنون استارت‌آپ‌ها نیز می‌توانند به‌شکل مستقیم از حمایت‌های آروان بهره‌مند شوند.

صاحبان کسب‌وکارهای نوپا برای آگاهی از جزییات بیش‌تر می‌توانند به صفحه حمایت از نسل بعدی استارت‌آپ‌ها در سایت ابر آروان سر بزنند و اطلاعات خود را وارد کنند.

https://pvst.ir/aid

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو