skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سامسونگ به ۱۷ هزار شرکت‌کننده المپیک و پارا المپیک نسخه ویژه گلکسی اس ۲۱ می‌دهد

۲۷ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۵ دقیقه

شرکت سامسونگ در مقام یکی از شرکای بزرگ بازی‌های المپیک، اعلام کرد جدیدترین نوآوری‌های خود را برای کمک به برگزاری هرچه بهتر بازی‌های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020 و ارتقای تجربه هواداران به کار خواهد گرفت. سامسونگ برنامه بازی‌های المپیک و پارا المپیک خود را امروز و با نسخه ویژه گلکسی S21 5G Tokyo 2020 Athlete Phone آغاز خواهد کرد که قرار است در اختیار تمامی 17 هزار ورزشکار حاضر در المپیک و پارا المپیک توکیو قرار بگیرد.

به گزارش روابط‌عمومی سامسونگ، این شرکت قصد دارد با به‌کارگیری جدیدترین فناوری‌های موبایلی و رویکردی کاملا دیجیتال در مشارکت با کمیته بین‌المللی المپیک و کمیته بین‌المللی پارا المپیک پیشتاز این حرکت باشد. در عین حال سامسونگ مجموعه‌ای از سفیرهای ورزشکار خود را برای این بازی‌ها معرفی کرده و مرکز رسانه سامسونگ گلکسی Tokyo 2020 را هم برای حفظ ارتباط میان هواداران ورزش در سراسر جهان، راه‌اندازی کرده است.

استفانی چوی، مدیر تیم بازاریابی جهانی سامسونگ گفت: «در میان تمام چالش‌های سال گذشته، روح المپیک همچنان پرقدرت است و سامسونگ به حمایت از حرکت‌های المپیکی و پارا المپیکی و مرتبط کردن هواداران با بازی‌ها، همانند 30 سال گذشته، ادامه خواهد داد.»

او افزود: «هرچند از نظر فیزیکی در کنار هم نیستیم، اما همه ما می‌توانیم با استفاده از فناوری‌های موبایلی مانند جدیدترین نسخه گوشی گلکسی و امکانات 5G با هم باشیم. کاربران این فناوری‌ها همچنین می‌توانند تجربه‌ای واقعی و زنده از بازی‌ها را در هر جایی داشته باشند.»

معرفی نوآوری‌های سامسونگ

سامسونگ در مقام تامین کننده انحصاری تجهیزات ارتباطات بی‌سیم بازی‌های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020، بار دیگر یک نسخه ویژه از جدیدترین گوشی خود را به تمامی ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها هدیه خواهد کرد. سامسونگ اولین بار نسخه ویژه المپیک گوشی‌های خود را در سال 1988 معرفی کرد و از المپیک 2014 سوچی، این گوشی‌ها را در اختیار ورزشکاران قرار داده است. این حرکت در سال سال 2018 به بخش پارا المپیک پیونگ‌چانگ هم تسری یافت و اکنون در توکیو 2020 و حتی دوره‌های بعدی هم ادامه خواهد داشت زیرا سامسونگ خود را متعهد به حمایت از مفهوم المپیک و پارا المپیک می‌داند.

گوشی گلکسی S21 5G Tokyo 2020Athlete Phone مجهز به یک دوربین حرفه‌ای برای کاربرانی با هر سطح از آشنایی با هنر عکاسی بوده و از پیشرفته‌ترین پردازنده گوشی‌های گلکسی سامسونگ برای رسیدن به بالاترین سرعت ممکن، در آن استفاده شده است. این گوشی همچنین از نظر مصرف باتری بسیار به صرفه بوده و با قابلیت‌های پیشرفته خود امکان اتصال 5G و بهره بردن از هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. طراحی این گوشی هم به افتخار بازی‌های توکیو 2020 با بدنه آبی، و نقش حلقه‌های المپیک و نشان‌های پارا المپیک در پشت گوشی، انجام شده است.

تیمو لوم، مدیر بخش خدمات تلویزیونی و بازاریابی کمیته ملی المپیک گفت: «سامسونگ به ورزشکاران کمک می‌کند تا ارتباط خود را با کسانی که دوستشان دارند حفظ کنند و روش‌های جدید و امنی برای هواداران و مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کند تا بازی‌های توکیو 2020 را تجربه کنند. ما در کنار هم و با بکارگیری فناوری‌های نوآورانه سامسونگ و پلتفرم‌های دیجیتالی آنها می‌توانیم به تعامل ورزشکاران و هواداران و الهام‌بخشی به آنها کمک کنیم.»

فناوری نوآورانه سامسونگ در خدمت تجربه بهتر از المپیک توکیو 2020

شرکت سامسونگ متعهد به تقویت قدرت ورزش و کنار هم قرار گرفتن جامعه جهانی به روش‌هایی جدید و نوآورانه، ارتقای تجربه بازی‌های المپیک و پارا المپیک از طریق پیشرفته‌ترین فناوری‌های موبایلی است.

سامسونگ با استفاده از مراکز نمایش خود موسوم به Samsung Showcase به افزایش هیجان بازی‌های المپیک و پارا المپیک کمک خواهد کرد. این شرکت برنامه‌های خود برای بازی‌های المپیک و پارا المپیک را به پلتفرم‌های دیجیتال و اجتماعی هم توسعه خواهد داد. از جمله این برنامه‌ها راه‌اندازی مرکز رسانه سامسونگ گلکسی توکیو 2020 است. این سایت مرکز محتواهای سامسونگ برای بازی‌های المپیک و پارا المپیک خواهد بود و هواداران می‌توانند با مراجعه به آن با تیم گلکسی آشنا شده و ضمن مطالعه جدیدترین اخبار، محتواهای مربوط به پشت صحنه را دانلود کنند. این تجربه مجازی می‌تواند فرصتی باشد برای ارتباط گرفتن هواداران با بازی‌ها و تقویت روحیه المپیک و پارا المپیک.

با راه اندازی Galaxy House روی پلتفرم مجازی Zepeto که امکان ایجاد شخصیت سه بعدی از کاربر را می‌دهد، این حمایت دیجیتالی و اجتماعی در زمینه بازی هم ادامه پیدا خواهد کرد. در بخش Galaxy House هواداران می‌توانند از جدیدترین محتواهای بازاریابی سامسونگ توکیو 2020 استفاده کنند.

علاوه بر این موارد سامسونگ کمپین جهانی «حامی پرافتخار یک گردهمایی جهانی» را هم از امروز و قبل از بازی‌های المپیک آغاز خواهد کرد. این کمپین نشان می‌دهد که فناوری‌های مرزشکنانه سامسونگ چطور به ورزشکاران امکان خواهد داد حتی زمانی که از نظر فیزیکی در کنار هم نیستند، با خانواده، دوستان و هواداران خود ارتباط برقرار کنند.

اسکای براون، نماینده بریتانیا در المپیک توکیو 2020 در رشته اسکیت‌بورد گفت: «بسیار افتخار می‌کنم که عضو تیم گلکسی برای المپیک توکیو 2020 هستم. من برای مسابقات به سراسر جهان سفر می‌کنم و همیشه گوشی سامسونگ را با خودم دارم تا بتوانم با خانواده و دوستانم از هر جایی ارتباط برقرار کنم. امیدوارم بتوانم به کودکانی که مسابقات من را در المپیک تماشا می‌کنند این امید را بدهم که آنها هم می‌توانند به المپیک برسند.»

https://pvst.ir/aia

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو