skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امضای قرارداد «لاماسو» با مجموعه‌های «ایران‌هتل‌آنلاین» و «فلایتیو»

۱۶ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ تیر ۱۴۰۰

پلتفرم رزرواسیون هتل آنلاین «لاماسو» که مبتنی بر «سرزمین هوشمند پاد» فعالیت می‌کند و متعلق به هلدینگ فناپ است، در جدیدترین قرارداد خود بازه فعالیتش را گسترش داده و حالا بخشی از زیرساخت رزرو هتل مجموعه‌های ایران‌هتل‌آنلاین و فلایتیو را نیز پوشش می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی پاد، پلتفرم لاماسو که ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی به شمار می‌آید، طی قراردادی تازه با دو پنل شناخته‌شده در زمینه گردشگری، به ایران‌هتل‌آنلاین و فلایتیو خدمات می‌رساند.

بر اساس ساختار پیاده‌سازی‌شده در این همکاری، بخشی از سیستم رزرواسیون هتل در وب‌سایت ایران‌هتل‌آنلاین به زیرساخت پلتفرم لاماسو منتقل شده و از هفته گذشته به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

علاوه بر این، همکاری مستقیم فلایتیو و لاماسو برای بخش رزرو هتل در سایت فلایتیو نیز آغاز به کار کرده و به گفته مدیر فروش لاماسو، روزانه حداقل ۱۵ رزرو به ثبت می‌رسد. این در حالی است که شیوع ویروس کرونا در کشور وضعیت گردشگری را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

هر دو وب‌گاه ایران‌هتل‌آنلاین و فلایتیو بستری برای سهولت در زمینه رزرو هتل و دریافت سایر خدمات گردشگری در داخل و خارج از کشور هستند.

لاماسو ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی است که با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها به توسعه کسب‌وکارها کمک می‌کند. در واقع، لاماسو زیرساختی آنلاین جهت اتصال هتل‌ها و مراکز رزروکننده است که مزایایی از جمله حفاظت از اطلاعات، اتصال به نرم‌افزار هتل‌داری، بهبود فرآیند رزرواسیون، زیرساخت امن بانکی، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و عدالت در پرداخت را به همراه دارد.

سرزمین هوشمند پاد، طرح پلتفرم جامع و چندسویه گروه مالی پاسارگاد است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکاناتی گوناگون را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می‌دهد.

https://pvst.ir/ag4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو