skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سامانه جامع مدیریت منابع انسانی داتین در بانک شهر پیاده‌سازی می‌شود

۱۴ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

سامانه مدیریت منابع انسانی داتین (HRM)در بانک شهر پیاده‌سازی خواهد شد، این سامانه تا کنون در بانک‌های پاسارگاد، گردشگری و سرمایه پیاده‌سازی شده‌ است.

به گزارش روابط‌عمومی داتین، سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی داتین (ERP) به سازمان‌ها توانایی یکپارچه‌سازی تمامی فرآیندها و داده‌های کلیدی را در یک راه‌حل واحد ارائه می‌کند. این سامانه‌ها که در حال حاضر به‌عنوان یکی از ابزارهای برنامه‌ریزی و مدیریت در جهان مطرح هستند، می‌توانند سیستم‌ها، فرآیندها و عملیات سازمان‌ها را یکپارچه کنند و در قالب یک راه‌حل واحد در دسترس کاربران قرار دهند.

مدیریت امور مرتبط با جذب، حضور و غیاب، حقوق ‌و دستمزد، پرسنلی ‌و احکام، تشکیلات ‌و سازمان، ارزشیابی، آموزش، مدیریت سهام کارکنان، بیمه ‌و رفاهی، پورتال اطلاع‌رسانی و سیستم ارسال پیام کوتاه از جمله زیرسیستم‌های سامانه HRM داتین هستند که به‌صورت اختصاصی برای بانک‌ها طراحی و راه‌اندازی می‌شوند و به این ترتیب فرآیندهای مربوط به سرمایه‌های انسانی بانک‌ها را در این حوزه‌ها مدیریت می‌کنند.

تمایز اصلی سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی داتین (ERP) در مقایسه با دیگر محصولات مشابه تولیدشده، تطابق کامل طراحی ساختاری و فرایندی آن با کسب‌وکارهای بانکی و پرداخت و بیمه است. به‌طور‌ی‌که محصول داتین براساس بهین‌روش‌های آنها اختصاصی‌سازی شده است.

https://pvst.ir/afa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو