skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

در ادامه تغییرات برندینگ تخفیفان:

تخفیفان شعار خود را تغییر داد

۱۴ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تخفیفان در ادامه تغییرات برندینگ خود و با هدف یکپارچه‌کردن ارتباط با مخاطبان سرویس‌هایش شعار خود را به «بهترم می‌شه» تغییر داد.

به گزارش روابط عمومی تخفیفان، این پلتفرم پایان سال ۹۹، پس از ۱۰ سال فعالیت، در راستای تغییر سرویس‌های خود و گسترده‌کردن محصولات از جمله ایجاد «پول‌تو» و مارکت‌پلیس خدمات تصمیم به تغییر بصری لوگو خود گرفت. حالا در ادامه تغییرات برندینگ خود و در جهت یکپارچه کردن ارتباط با مخاطبان سرویس‌های خود، تخفیفان تصمیم به تغییر شعار خود گرفته است. این شعار جدید با عنوان «بهترم می‌شه» به تخفیفان کمک می‌کند تا راحت‌تر، ارزش‌ها و پیام خود مبنی بر ارائه راهکارهای هوشمندانه و تجربه خریدی بهتر را به مخاطب خود منتقل کرده و به رشد برند خود کمک کند.

چشم‌انداز‌های تخفیفان بر سه اصل قدرت انتخاب و تنوع، ارزیابی و بهترین قیمت استوار است. در همین راستا تخفیفان در یک سال گذشته تغییرات زیادی را به خود دیده و سرویس‌های جدیدی را در جهت چشم‌اندازهای خود راه‌اندازی کرده است.

نازنین دانشور، بنیانگذار تخفیفان در خصوص این تغییرات گفت: «همه‌گیری ویروس کرونا و تغییر فضا باعث شد تا دنیا با سرعت بیشتری تغییر کند. ما هم می‌خواستیم بخشی از تغییر باشیم و خودمان را همزمان با این تغییر بهتر کنیم. بنابراین سرعتمان را زیاد کردیم و استراتژی‌هایی را که برای آینده دیده بودیم با سرعت بیشتری دنبال کردیم. در تیر ماه ۹۹ ما سرویس «پولِ‌تو خرید اینترنتی» را راه‌اندازی کردیم. سرویسی که به مخاطبان ما کمک می‌کند هم با سایت‌ها و فروشگاه‌های بیشتری آشنا بشوند و هم خرید ارزان‌تر و هوشمندانه‌تری تجربه کنند.»

او ادامه داد: «در ادامه سرویس «پولِ‌تو خرید حضوری» را راه‌اندازی کردیم و امکان خرید هوشمندانه‌تر را از فروشگاه‌های سطح شهر فراهم کردیم. ما در سرویس پولِ‌تو خرید آنلاین تا امروز چندین میلیارد تومان به کاربران خود، پول نقد برگرداندیم و سرویس پولِ‌تو خرید حضوری هم حالا بیش از یک میلیون کاربر دارد. با توجه به این‌که نوع خدمات تخفیفان و همینطور نوع نگاه به تخفیفان تغییر کرده بود، پروژه تغییرات و برندینگ تخفیفان را هم شروع کردیم.»

https://pvst.ir/af9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو