skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۳۹ روستا در استان فارس به شبکه ایرانسل پیوستند

۷ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

۳۹ روستای دیگر در استان فارس به اینترنت پرسرعت ایرانسل متصل شدند. وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات در مراسم آغاز به کار این سایت‌ها از ایرانسل برای اجرای پروژه‌های ارتباطی در استان فارس، تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، محمدجواد آذری جهرمی امروز (۷ تیر) در آیین افتتاح پروژه‌های ارتباطی استان فارس، در محل استانداری این استان، گفت: «ایرانسل در پوشش روستایی استان فارس، تلاش زیادی کرد. از ایرانسل تقدیر و تشکر می‌کنم به خاطر کارهای بسیار بزرگی که انجام شد.»

وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات همچنین اضافه کرد: «همان‌طور که 5G در شیراز توسط ایرانسل راه افتاد، سایر پروژه‌ها و خدمات ارتباطی نوین نیز باید در شیراز راه‌اندازی شود.» پنجمین سایت 5G ایرانسل، سوم اسفند ماه ۹۹ در محوطه باز شهرداری شیراز افتتاح شد.

آذری‌جهرمی همچنین از افتتاح سایت نسل پنجم ایرانسل در حرم حضرت احمدبن موسی(ع) در شیراز، در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

در این مراسم که عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس، سید ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری و مهرداد ترابیان مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات و مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری‌اطلاعات استان فارس و حضور داشتند، وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، طی ارتباط تصویری آنلاین با نماینده ایرانسل مستقر در روستای «کره داشی» شهرستان فیروزآباد استان فارس، سایت ارتباطی این روستا را به نمایندگی از سایر سایت‌های ارتباطی روستایی ایرانسل در استان فارس، افتتاح کرد و این روستاها، تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل قرار گرفتند.

در این آیین، در مجموع ۱۸ سایت جدید روستایی ایرانسل که پوشش ارتباطی ۳۹ روستا را تأمین می‌کنند، افتتاح شدند. از این سایت‌ها، ۶ سایت از محل اعتبارات ایرانسل و ۱۲ سایت نیز از محل سهم پروژه «خدمات عمومی اجباری» (USO) توسط ایرانسل اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

همچنین ۴۴ سایت شهری و ۴۴ سایت جاده‌ای ایرانسل نیز در این مراسم توسط وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، افتتاح شدند.

https://pvst.ir/adr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو