skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

زیگ؛ سرویس آنلاین تنظیم جلسات فارسی و انگلیسی

۲ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

زیگ یک استارت‌آپ بین‌المللی برای سرویس هماهنگی، تنظیم سریع و بی‌دردسر جلسه، قرار و دیدار است که پس از پایان دوره تستی، از یک تیر ۱۴۰۰ به‌شکل عمومی در اختیار کاربران ایرانی و خارجی قرار گرفته است.

به گزارش روابط‌عمومی زیگ، این سرویس به دو زبان فارسی و انگلیسی عرضه می‌شود و امکان اضافه شدن به هر دو تقویم شمسی و میلادی را دارد. زیگ به کاربران کمک می‌کند به‌راحتی با دوستان، همکاران یا مشتریان برای دیدار یا جلسه یک زمان مشترک پیدا کنند.

پی‌آمد همه‌گیری کرونا تغییرات گسترده‌ای در سبک زندگی مردم گذاشت و یکی از مهم‌ترین آن‌ها، دیدارهای آنلاین و دورکاری است؛ رویه‌ای که پیش‌بینی می‌شود بعد از کرونا هم جزو عادت‌های مردم باقی بماند.

محمد مقدس، بنیان‌گذار این استارت‌آپ، درباره این محصول می‌گوید: «زیگ به‌سادگی به تقویم‌های کاربران متصل می‌شود و با امکان سفارشی‌سازی تنظیمات مختلف مانند منطقه زمانی، بازه‌های آزاد، تنظیم فاصله بین جلسات و… به آنان کمک می‌کند تا از اتلاف وقت کاربر و مخاطب او جلوگیری شود. هم‌چنین از ایجاد جلسات دقیقه‌آخری و ناهماهنگی جلسات پیش‌گیری می‌کند.»

از مهم‌ترین امکانات این محصول می‌توان به «یکی کردن تقویم و پیدا کردن زمان مشترک بین آن‌ها»، «ساخت صفحه‌ی رزرو زمان شخصی برای شما (Customize)»، «تعریف قوانین ساعت‌ها/ طول مدت/ فاصله بین آن‌ها» و «تعریف قوانین خاص مانند محدودیت رزرو سریع زمان» اشاره کرد.

به گفته مقدس «دستیابی به بالاترین سطح هماهنگی و انجام بی‌دردسر آن، صرفه‌جویی منابع، بهبود راندمان» مهم‌ترین مزایای زیگ است. برای استفاده و تست زیگ می‌توانید به وب‌سایت zeeg.me مراجعه کنید.

https://pvst.ir/ab8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو