skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رشد ۱۱درصدی تعداد سفرها در تعطیلات خرداد نسبت به نوروز۱۴۰۰

۲۳ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

تعداد سفرهای انجام شده در تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۰ در مقایسه با تعطیلات نوروز سال ۹۸ حدود ۱۷ درصد کاهش داشته است. این درحالی است که تعطیلات چند روزه خرداد ماه نسبت به تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ رشد ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ تریپ، در تعطیلات نوروزی سال جاری، با توجه به وجود محدودیت‌های عبور و مرور و افزایش شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، تعداد رزروهای انجام شده برای هتل‌های داخلی، نسبت به نوروز سال 1398 که هنوز ویروس کرونا دامنگیر جهان نشده بود، 17 درصد کاهش داشته است. این در حالی است که در تعطیلات رسمی‌ چندروزه‌ای که در خردادماه داشتیم، یعنی از 13 تا 16 خرداد، طبق اعلام اسنپ تریپ، میانگین تعداد رزرو هتل‌ یا خرید بلیت هواپیما، نسبت به سفرهای نوروزی امسال، رشد 11 درصدی داشته است.

طبق ادعای اسنپ تریپ، در تعطیلات چند روزه‌ای که در خرداد ماه وجود داشت، پرمسافرترین شهر در روزهای تعطیلات رسمی خرداد یعنی از 13 خرداد تا 16 خرداد، شهر تهران، پایتخت کشور بوده و هتل‌های این شهر، میزبان بیشترین تعداد مسافر، نسبت به شهرهای دیگر بوده‌اند. شهرهای مشهد و شیراز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم پر مسافرترین شهرهای تعطیلات خردادماه قرار می‌گیرند.

بیشترین تعداد رزرو هتلی که در این تعطیلات، از طریق اسنپ تریپ انجام شده، مربوط به هتل اسپیناس پالاس تهران، که یکی از هتل‌های پنج ستاره تهران محسوب می‌شود، بوده است. هتل بین‌المللی قصر مشهد، از جمله هتل‌های پنج ستاره این شهر، در جایگاه دوم در بیشترین میزان فروش قرار دارد.

شهر مشهد، همیشه یکی از پرطرفدارترین شهرها برای مسافرها محسوب می‌شود و خیلی دور از انتظار نبوده که در تعطیلات خردادماه سال جاری هم بیشترین آمار فروش بلیت هواپیما برای مبدا و مقصد، مربوط به این مقصد زیارتی پر طرفدار باشد. طبق اعلام اسنپ تریپ، بیشترین تعداد خرید بلیت هواپیما مربوط به مسیر پروازی تهران به مشهد و مسیر برعکس یعنی مشهد به تهران بوده که در تعطیلات خردادماه سال 1400، آمارهای قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

https://pvst.ir/a98

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو