skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تضمین‌چی، صندوق پژوهش و فناوری گیلان و شتاب‌دهنده نوآوران جاوید تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱۱ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تضمین‌چی، صندوق پژوهش و فناوری گیلان و شتاب‌دهنده نوآوران جاوید در زمینه مشارکت در پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند و همکاری در زمینه حمایت از کسب‌وکارهای این حوزه تفاهم‌نامه همکاری سه‌‎جانبه امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی تضمین‌چی، روز یکشنبه (۹ خرداد) با حضور مدیران‌عامل در دفتر مرکزی تضمین‌چی، تفاهم‌نامه همکاری سه‌‎جانبه بین شرکت جهش تجارت جاوید قشم (تضمین‌چی)، صندوق پژوهش و فناوری گیلان (کارگزار خدمات قرارداد هوشمند مرکز تعاملات بین‌المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) و شتابدهنده نوآوران جاوید در زمینه مشارکت در پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند و همکاری در زمینه حمایت از کسب‌وکارهای این حوزه منعقد شد. این تفاهم‌نامه سه جانبه با توجه به زمینه‌های مشترک و گسترش همکاری به امضا سه طرف رسید.

با امضای این تفاهم‌نامه در زمینه‌های مشترکی همچون توسعه توانمندسازی، سرمایه‌گذاری، توجه ویژه به قراردادهای هوشمند، سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر، VC، حمایت از طرح‌های فناورانه دانش‌بنیان و تعاملات بین‌المللی، همکاری نزدیک و چند جانبه مورد تاکید سه طرف قرار گرفت و مقرر شد تا نسبت به راه‌اندازی سامانه ملی برخط کرادفاندیگ (جمع‌سپاری مالی) و کسب‌وکارهای مبتنی بر قرارداد هوشمند (بلاکچین) با مشارکت صندوق اقدام شود.

https://pvst.ir/a7p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو