skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همتی از بانک مرکزی رفت+ به‌روزرسانی

۹ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در شرایطی از سمت خود کنار می‌رود که طی یک ماه گذشته از سوی مجلس و فعالان رمزارز برای ساماندهی این بازار تحت فشار بود.

به گزارش پیوست، در شرایطی خبر از برکناری رئیس کل بانک مرکزی به گوش می‌رسد که این روزها او درگیر فعالیت انتخاباتی شده است. هنوز به صورت دقیق دلیل برکناری همتی از سمت ریاست کل بانک مرکزی مشخص نیست.

دفتر ریاست‌جمهوری هنوز در این خصوص اظهار نظری نکرده است و اعلام کرده هنوز رئیس کل بانک مرکزی به صورت قطعی مشخص نشده است.

مقرر شده است تا در جلسه بعداز ظهر دولت در خصوص جایگزینی ریاست کل بانک مرکزی تصمیم‌گیری شود. هر چند دفتر سید حمید پورمحمدی انتخاب وی را به عنوان رئیس کل بانک مرکزی رد کرده است اما نام او و اکبر کمیجانی قائم مقام رئیس کل بانک مرکزی به عنوان گزینه‌های احتمالی جایگزینی رئیس کل بانک مرکزی مطرح شده است.

به روزرسانی

در جلسه بعد از ظهر هیات وزیران رسما قائم مقام بانک مرکزی، اکبر کمیجانی جایگزین همتی شد. طبق اعلام دولت، هیات وزیران با توجه به ورود عبدالناصر همتی به عرصه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری که مانع حضور کافی وی در بانک مرکزی و ایفای وظایف و مسئولیت‌هایش می‌شود با خاتمه مسئولیت وی موافقت کرده است.

 

https://pvst.ir/a71

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو