skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تضمین‌چی بیش از ۴۰ دفتر جدید در سراسر کشور راه‌اندازی می‌کند

۸ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ خرداد ۱۴۰۰

تضمین‌چی، سامانه امن معاملات آنلاین، تعداد دفاتر منطقه‌ای و استانی خود را در سراسر ایران از ۱۵ دفتر به بیش از ۵۰ دفتر در شهرهای بزرگ و مراکز تمامی استان‌ها افزایش می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی تضمین‌چی، قرار است این شرکت تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ با راه‌اندازی بیش از ۴۰ دفتر دیگر در مراکز تمامی استان‌ها و شهرهای بزرگ ایران، خدمات منحصر به فرد خود را با تمرکز بیشتر ارائه کند. این دفاتر علاوه بر مرکز تمامی ۳۱ استان کشور در شهرهای سبزوار، شاهرود، دزفول، آبادان، مرودشت، کازرون، سیرجان، مراغه، شبستر، انزلی، سلماس، مهاباد و چالوس راه‌اندازی خواهند شد.

هدف از راه‌اندازی این دفاتر ایجاد سهولت در امور نظارت بر کیفیت کالاها، احراز هویت فروشندگان، ارسال و تحویل کالا است که به واسطه آن تجربه کاربری بهتری برای تمامی کسب‌وکارهای آنلاین خصوصا فروشگاه‌های فعال در بستر شبکه‌های اجتماعی فراهم خواهد شد.

با استفاده از اپلیکیشن تضمین‌چی کاربران می‌توانند بدون هرگونه نگرانی از بابت دریافت، پرداخت، کیفیت و تحویل کالا، خریدوفروش‌های خود را در بستر آنلاین و شبکه‌های اجتماعی انجام دهند.

تضمین‌چی همچنین خدمات دریافت و ارسال کالا را طی همکاری با شرکت‌های مختلف پستی، از جمله شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت تضمینی و همراه با بیمه مرسولات ارائه می‌کند.

فروشگاه‌های آنلاین در شبکه‌های‌ اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف، می‌توانند طی عقد قرارداد با تضمین‌چی از خدمات و شرایط ویژه‌ای که این سامانه برای فروشندگان فراهم کرده، بهره‌مند شوند.

مشتریان آنلاین نیز می‌توانند با نصب اپلیکیشن تضمین‌چی از مارکت‌های معتبر خدمات موردنظرشان را همراه با امنیت پرداخت و سایر تضمین‌های یک معامله امن، خریداری کنند و هیچ نگرانی از بابت ابعاد مختلف یک خرید اینترنتی نداشته باشند.

https://pvst.ir/a6q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو