skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«پارک فناوری پردیس» برترین میزبان کارآفرینان ایرانی خارج از کشور شد

۸ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پارک فناوری پردیس به عنوان برترین پایگاه میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، براساس برنامه ارزیابی بهترین پایگاه‌های همکار با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور، پارک فناوری پردیس در بین دیگر پارک‌های فناوری بهترین عملکرد را در میزبانی از متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور ثبت کرده است.
برنامه ارزیابی پایگاه‌ها، برای نخستین بار در سال ۹۴ و با همکاری ۵ مرکز علمی و فناوری منتخب با هدف ایجاد پل ارتباطی با پژوهشگران و کارآفرینان برجسته ایرانی خارج از کشور طراحی و اجرا شده است. هم چنین این برنامه در سال ۹۹ با هدف ایجاد رقابت موثر میان پایگاه‌های میزبان و همچنین هدایت درخواست‌ها به سمت آنها با عملکرد مطلوب‌تر اجرایی شده است.
در برنامه ارزیابی بهترین پایگاه‌های همکار با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور، بیش از ۱۲۰  پایگاه تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته است. ارزیابی پایگاه‌ها در این برنامه براساس شاخص‌های مورد نظر ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده است.
«استخراج دقیق شاخص‌ها و داده‌های مورد نیاز»، «برطرف کردن نواقص موجود دوره‌های گذشته» و «جمع‌آوری اصولی بازخورد متقاضیانِ همکاری با پایگاه ها»، از جمله شاخص‌های مورد نظر در انجام این ارزیابی است. پارک فناوری پردیس، بزرگترین پارک فناوری ایران، سال ۸۴ تاسیس شده است. این پارک تا سال جاری میزبان بیش از ۴۰۰ واحد فناور و دانش‌بنیان بوده است.

علاوه بر پارک‌های علم و فناوری، در این برنامه مراکز پژوهشی هم بررسی شدند. به این ترتیب پژوهشگاه دانش‌های بنیادی، پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف رتبه‌های اول تا سوم را در میان پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی به خود اختصاص دادند.

https://pvst.ir/a6p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو