skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

امروز آخرین فرصت‌ برای نصب اپلیکیشن دیوار از اپ‌استور است

تحریریه پیوست

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

امروز ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ آخرین فرصت‌ دارندگان گوشی‌‌های اپل است تا بتوانند اپلیکیشن دیوار را از روی اپ‌استور روی گوشی‌های خود نصب کنند و از فردا این اپلیکیشن از روی اپ‌استور حذف خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی دیوار، شرکت اپل در ایمیلی به دیوار اعلام کرده که این برنامه را از فروشگاه خود حذف خواهد کرد. براساس اعلام دیوار احتمالا فردا اپلیکیشن دیوار از استور اپل حذف میشود. تا پیش از این اتفاق کاربران میتوانند نسخه جدید آن را نصب کنید.

دیوار در اطلاعیهای از کاربران خود خواستهاست تا هرچه سریعتر امروز (۱۹ اردیبهشت) نسخه قدیمی را از گوشی خود حذف و نسخه جدید این اپلیکیشن را نصب کنند. دیوار از معدود اپهای ایرانی بود که در اپاستور اپل وجود داشت؛ در چند سال گذشته این شرکت به دلیل تحریم‌های بین‌المللی تمامی اپ‌های ایرانی را از اپ‌استور خود حذف کرده است. حالا شرکت دیوار با ارسال پیامک به تمام کاربران iOS خود اعلام کرده که این اپلیکیشن هم به زودی از استور اپل حذف میشود. دیوار هشدار داده که نسخه قدیمی این اپلیکیشن به زودی از کار می‌افتد و کاربران در فرصت باقیمانده نسخه جدید را روی آیفون یا آیپد خود نصب کنند.

کاربران فقط امروز فرصت دارند که با استفاده از این لینک جدیدترین نسخه iOS دیوار را از اپاستور نصب کنند.

https://pvst.ir/a0i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو