skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بازی ایرانی در فستیوال «گیم کانکشن» آمریکا کسب رتبه کرد

۱ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بازی ایرانی «امپراتورهای قلابی» جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت در فستیوال «گیم کانکشن» آمریکا را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مهرداد رضایی از استودیو «پرشالند» با بازی «امپراتورهای قلابی» در این فستیوال شرکت کرده‌ و در سه بخش نامزد دریافت جایزه شده بود.
مهرداد رضایی توانست بخاطر بازی «امپراتورهای قلابی» جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت در فستیوال گیم کانکشن ۲۰۲۴ آمریکا را از آن خود کند.
مهرداد رضایی در این مراسم که به صورت آنلاین برای تمام مخاطبان در سراسر جهان پخش شد در ویدیویی کوتاه به معرفی بازی امپراتورهای قلابی و روند طراحی و تولید آن پرداخت. در ادامه همچنین گیم پلی این بازی برای مخاطبان این رویداد پخش شد.
مهرداد رضایی بعد از کسب این جایزه گفت: از اینکه به‌عنوان یک ایرانی در این فستیوال شرکت کردم و جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت گیم کانکشن آمریکا را به‌دست آوردم، احساس غرور می‌کنم.
او ابراز امیدواری کرد که این دستاوردها و موفقیت‌های بین‌المللی باعث توجه بیشتر مسئولین کشور نسبت به صنعت بازی و تلاش‌های صورت گرفته توسط بازی‌سازان ایرانی در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی شود.
مراسم اختتامیه فستیوال گیم کانکشن آمریکا، ۲۹ اسفند در سانفرانسیسکو برگزار شد. برندگان خود در بخش‌های مختلف را اعلام کرد.
https://pvst.ir/hk9
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو