skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رشد ۵ برابری تعداد سفرهای بین شهری تپسی

۲۷ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سفرهای بین شهری، سرویسی جدید از تپسی است که به کاربران امکان می‌دهد از شهری به شهر دیگر سفر کنند. این سرویس که از شهریور ماه ۱۴۰۱ به  سرویس‌های تپسی اضافه شده است،‌ تا پایان تعطیلات نوروز رشد ۵ برابری تعداد سفر را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی تپسی، سفرهای بین شهری، سرویسی جدید از تپسی است که به کاربران امکان می‌دهد از شهری به شهر دیگر سفر کنند. این سرویس که از شهریور ماه ۱۴۰۱ به  سرویس‌های تپسی اضافه شده است،‌ تا پایان تعطیلات نوروز رشد ۵ برابری تعداد سفر را تجربه کرده است. سرویس بین شهری در تمامی شهرهای تحت پوشش تپسی فعال است و امکان درخواست سفر از مبدا ۳۲ شهر به هرشهری تا شعاع ۵۰۰  کیلومتری فراهم است.

برای تامین امنیت راننده و مسافر در سرویس بین شهری، لازم است هر دو کاربر تایید هویت شوند؛ در سمت راننده، تپسی با دریافت تائیدیه صلاحیت سفیر از پلیس در هنگام ثبت نام، هویت و صلاحیت راننده را احراز می‌کند و در سمت مسافر، هنگام ثبت درخواست سفر بین شهری، از طریق سامانه شاهکار، کد ملی و هویت مسافر را تطبیق می‌دهد.

این دو اقدام در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته، گزینه امنیت سفر و قابلیت به اشتراک‌گذاری سفر، اقداماتی است که برای تامین امنیت سفر انجام شده است.قیمت‌گذاری سفرهای بین شهری به صورت هوشمند با الگوریتمی که توسط تپسی توسعه و ایجاد شده است انجام می‌شود و تابعی از زمان، مسافت و شرایط ترافیکی است.این سرویس، در حال حاضر در اپلیکیشن تپسی، در یک بخشی جداگانه در دسترس است.

https://pvst.ir/emd
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو