skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان تهیه ویزای آنلاین در علی‌بابا فراهم شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت سفرهای علی‌بابا برای تکمیل تجربه سفر خارجی مسافران، امکان تهیه آنلاین ویزا را به سبد محصولات خود اضافه کرد.

به گزارش روابط عمومی علی‌بابا، گرفتن ویزا برای برخی مقاصد، پیچیده است و طی کردن آن نیاز به مشاوره تخصصی و کمک افراد متخصص دارد. در همین جهت، شرکت سفرهای علی‌بابا امکان تهیه آنلاین ویزا را از طریق وب‌سایتش فراهم کرده است.
مجید حسینی‌نژاد، بنیان‌گذار و مدیرعامل علی‌بابا در این رابطه می‌گوید: بر اساس ارزیابی و نظرسنجی‌هایی که از مشتریان داشتیم، متوجه شدیم فرآیند مشاوره و اخذ ویزا، یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌ها و دغدغه مسافران پرواز خارجی است. به همین خاطر ایجاد محصول ویزا را با توجه به رسالت علی‌بابا یعنی «توانمندسازی جامعه برای تجربه شایسته سفر» در اولویت‌های خود قرار دادیم. از امروز با آگاه کردن مسافرین از تمامی شرایط اخذ ویزا در کشورهای مختلف و تحلیل احتمال موفقیت آنها، به کامل کردن بخش بزرگی از تجربه سفر جامعه کمک می‌شود. این محصول با صدور آنلاین ویزای دبی، شروع شد. با ویزای تایلند ادامه پیدا کرد و در قدم‌های بعدی، امکان اخذ ویزای مناطق دیگر نیز به خدمات سازمان اضافه خواهد شد.

سفارش صدور ویزا در علی‌بابا شامل مراحل زیر است: ۱- مراجعه به صفحه مربوط به ثبت سفارش ویزا ۲-انتخاب نوع ویزای موردنظر ۳-وارد کردن اطلاعاتی همچون تعداد دفعات ورود، مدت زمان اقامت و نام مسافران. همچنین کاربران بعد از این مراحل، می‌توانند در صورت تمایل، درخواست مشاوره خود را در وب‌سایت ثبت کنند. این در حالی است که امکان مشاهده وضعیت سفارش در تمامی مراحل وجود دارد.

https://pvst.ir/ekp
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو