skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بررسی دستگاه تصفیه هوای هانیول مدل AirTouch V2

مهدی خدابنده نویسنده میهمان

۲۶ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

بررسی تصفیه هوا هانیول مدل Air touch V2

دستگاه تصفیه هوای هانیول Honeywell AirTouch V2 یک تصفیه‌کننده هوا با طراحی زیباست که از یک سیستم تصفیه سه‌مرحله‌ای برای حذف آلاینده‌های موجود در هوا و آلرژن‌ها از محیطی که در آن تنفس می‌کنید استفاده می‌کند. این تصفیه‌کننده دارای یک پیش‌فیلتر، یک فیلتر HEPA و یک فیلتر کربن فعال است که با کمک یکدیگر هوا را به طور کامل تمیز می‌کنند.

 

پیش‌فیلتر ذرات بزرگ‌تری مانند گرد و غبار، موهای حیوانات خانگی و پرز را جذب می‌کند و به افزایش عمر فیلترهای دیگر کمک زیادی می‌کند. در قدم بعد فیلتر HEPA-H13  ۹۹.۹۷ درصد از ذرات کوچک تا اندازه ۰.۳ میکرون، از جمله گرده، کپک و باکتری‌ها را حذف می‌کند. در قدم آخر نیز فیلتر کربن فعال، بوی نامطبوع، دود و ترکیبات آلی فرار (VOCs) را از هوا جذب کرده و بوی تازگی و تمیزی را به خانه شما می‌دهد.

 

یکی از ویژگی‌های برجسته دستگاه تصفیه هوای هانیول AirTouch V2 طراحی فیلتر آن است. برخلاف سایر دستگاه‌های تصفیه هوا که از مکانیسم‌های پیچیده‌ای برای محکم کردن فیلترها در محل خود استفاده می‌کنند، فیلترهای AirTouch V2 به راحتی تعویض می‌شوند و به راحتی در دستگاه قرار می‌گیرند یا از آن خارج می‌شوند. این طراحی باعث می‌شود تعمیر و نگهداری، سریع و بدون دردسر انجام پذیرد.

hepa h13 filter
فیلتر‌های سه‌گانه تصفیه هوا هانیول مدل Airtoch V2

 

AirTouch V2 همچنین مجهز به نشانگر تعویض فیلتر است که به شما امکان می‌دهد از زمان تعویض فیلترها مطلع شوید. این ویژگی تضمین می‌کند همیشه فیلترهای تمیزی در جای خود داشته باشید و بتوانید از مزایای کامل سیستم فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا بهره‌مند شوید.

 

از نظر عملکرد، Honeywell AirTouch V2 دارای نرخ تحویل هوای پاک (CADR) ۳۰۰ متر مکعب در ساعت است و مساحتی حدود ۳۶ متر را تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این، AirTouch V2 دارای گواهی انرژی استار است، به این معنی که انرژی زیادی مصرف نمی‌کند، پس نگران قبض برق نباشید.

 

دستگاه تصفیه هوا Honeywell AirTouch V2 دارای تعدادی دکمه و کنترل است که به شما امکان می‌دهد تنظیمات و ویژگی‌های مختلف را انجام دهید.

فیلتر تصفیه هوا هانیول

 

دکمه پاور، دکمه سرعت فن است که سه سرعت کم، متوسط و زیاد برای آن در نظر گرفته شده است. دکمه تنظیم مجدد فیلتر زمان تعویض فیلتر را به شما اطلاع می‌دهد و اگر چراغ نشانگر تعویض فیلتر روشن باشد به این معنی است که یک یا چند فیلتر نیاز به تعویض دارند. با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد فیلتر، چراغ نشانگر خاموش می‌شود تا زمان تعویض مجدد فیلترها فرا برسد. دکمه تایمر به شما امکان می‌دهد تایمر دستگاه تصفیه هوا را تنظیم کنید. زمان‌های ۲، ۴ و ۸ ساعته برای تایمر این دستگاه در نظر گرفته شده است که می‌توانید متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. با فعال کردن دکمه حالت خواب هم، تصفیه‌کننده در بی‌صداترین حالت خود کار می‌کند و برای استفاده در زمانی که خواب هستید ایده‌آل است. با فعال کردن دکمه قفل کودک نیز دکمه‌های روی صفحه کنترل قفل می‌شوند.

 

 

به طور کلی، Honeywell AirTouch V2 یک انتخاب خوب برای هر کسی است که به دنبال یک تصفیه‌کننده هوا با کیفیت بالاست، همچنین استفاده و نگهداری از آن نیز آسان است. سیستم فیلتر سه‌مرحله‌ای و طراحی فیلتر منحصر به فرد آن تضمین می‌کند که هوای خانه شما تمیز و تازه می‌ماند.

 

https://pvst.ir/egl
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو