skip to Main Content
گلکسی نوت ۲۰

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسل دوم چهره ندارد

با صدای: آرش برهمند

فضای استارت‌آپی که حداقل در هشت سال گذشته شکل گرفته یا بسیاری از ادبیات و جغرافیایی که در این فضا دیده می‌شود، مرهون وجود مجموعه‌هایی است که در توسعه این فضا نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند. از جمله این مجموعه‌ها می‌توان به سرآوا اشاره کرد؛ هلدینگی که طی سال‌های گذشته شرکت‌های استارت‌آپی بزرگی مانند دیجی‌کالا و کافه‌بازار از دل آن بیرون آمده‌اند. تاثیر سرآوا بر این فضا آن‌قدر جدی است که چه این مجموعه را دوست داشته باشید و چه از آن انتقاد کنید، باید آن را به عنوان یک واقعیت بپذیرید.

بنابراین وقتی قرار باشد در مورد موانع شکل‌گیری نسل دوم شرکت‌های استارت‌آپی صحبت کنید درست‌ترین جا برای سر زدن به آن شرکت هم‌آوا است. شرکتی که در روایت رضا کلانتری‌نژاد، مدیرعامل این مجموعه، در امتداد سراوآ یا به تعبیری در کنار سرآوای جدیدی که متولد شده شکل گرفته است. هم‌آوا که قرار است افرادی را به خود جذب کند که به قول مدیرعاملش می‌توانند آرزوها و رویاهایشان را زندگی کنند، تمام ماموریت‌های این هلدینگ بزرگ در زمینه سرمایه‌گذاری مرحله اول رشد، مدیریت نوآوری و سرمایه‌‌گذاری روی نوآوری را عهده‌دار خواهد بود. به عبارتی و آن‌طور که کلانتری‌نژاد در گفت‌وگو با پیوست می‌گوید، در واقع تمام DNA و روحی که قرار بود از ابتدا در سرآوا باشد حالا در هم‌آوا وجود دارد. گفت‌وگوی ما با رضا کلانتری‌نژاد را بشنوید.

۶ تیر ۱۳۹۸

مدت اپیزود: 34:25

برای بوکمارک این نوشته

اپیزود 23 – سرمایه در مه

با صدای: میثم قاسمی، مینا نوبهار

در اپیزود 23 #رادیوپیوست علاوه بر مرور اخبار هفته‌ای که گذشت، به موضوع سرمایه‌گذاری‌هایی که به تازگی در شرکت سرآوا صورت گرفته و باعث بروز شبهات بسیاری شده پرداخته‌ایم.

۱۳ بهمن ۱۳۹۶

مدت اپیزود: 09:50

برای بوکمارک این نوشته

وبینار کوین‌نیک
Back To Top
×Close search
جستجو