نسخه فیزیکی

  • شهر کتاب مرکزی تهران – خیابان دکتر شریعتی – بالاتر از خیابان استاد مطهری – نبش کوچه کلاته – فروشگاه مرکزی شهر کتاب
  • شهر کتاب کاشانک نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه راه آجودانیه
  • نشر ثالث خیابان کریم‌خان زند، بین خیابان ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۵۰
  • شهر کتاب سعادت آباد انتهای خیابان ایران‌زمین، جنب فرهنگسرای ابن‌سینا، شهر کتاب ابن‌سینا

تلکام بیستم مهر ماه برگزار نخواهد شد

اشتراک‌گذاری:

سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی  ایران در اطلاعیهای اعلام کرده که بیستمین نمایشگاه تلکام برگزار نخواهد شد.

به گزارش پیوست، در این اطلاعیه آمده است که با توجه به اعلام دست اندرکاران بیستمین دوره نمایشگاه صنعت مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام) مبنی بر عدم آمادگی فعالان حوزه ICT برای برگزاری این نمایشگاه در تاریخ ۸ تا ۱۱ مهر،  علی رغم آمادگی و همکاری کامل این شرکت به اطلاع می‌رسد که این رویداد در تاریخ مورد اشاره برگزار نخواهد شد.

شرکت سهامی نمایشگاههای بینالمللی یادآور شده که زمان برگزاری مجدد این نمایشگاه تخصصی صنعت مخابرات به زودی اعلام خواهد شد.

در هفتههای گذشته و بعد از انصراف وزارت ارتباطات و سندیکای مخابرات برای شرکت در این نمایشگاه گمانه زنی برای لغو برپایی تلکام شنیده میشد. دو هفته پیش بود که در اطلاعیه مشترک سندیکای صنعت مخابرات ایران و اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی و مشاوران وپیمانکاران صنعت مخابرات اعلام شد که وزارت ارتباطات در تلکام ۹۸ «کنفرانس ظرفیت» را جایگزین حضور خود در این نمایشگاه میکند. در ادامه این تصمیم وزارت ارتباطات هم  هفته گذشته سندیکای صنعت مخابرات ایران در اطلاعیهای اعلام کرده که در نمایشگاه تلکام ۹۸ شرکت نخواهد کرد.این تشکل در اطلاعیه خود دلیل این تصمیم را ناهماهنگیهای صورت گرفته قبل از برگزاری این نمایشگاه تخصصی در حوزه مخابرات اعلام کرده است.