نسخه فیزیکی

  • شهر کتاب مرکزی تهران – خیابان دکتر شریعتی – بالاتر از خیابان استاد مطهری – نبش کوچه کلاته – فروشگاه مرکزی شهر کتاب
  • شهر کتاب کاشانک نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه راه آجودانیه
  • نشر ثالث خیابان کریم‌خان زند، بین خیابان ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۵۰
  • شهر کتاب سعادت آباد انتهای خیابان ایران‌زمین، جنب فرهنگسرای ابن‌سینا، شهر کتاب ابن‌سینا
شماره 41 جهان پرونده - پیوست جهان صفحه 134

تبلیغات در توییتر

توییتر از زمانی که در سال ۲۰۰۶ راه اندازی شد، محبوب بوده است؛ اما از سال ۲۰۱۰ که توییتر تبلیغات را به تجارتش افزود، از محبوبیت این شرکت کاسته شد. محبوبیت عظیم این شبکه تا زمانی بود که مسئولان راه هایی برای کسب درآمد از طریق این شبکه اجتماعی یافتند.
توییتر در سال ۲۰۱۰ اولین گزینه های تبلیغاتی خود را آغاز کرد: توییت های تبلیغاتی (Promoted Tweets)، موضوع های داغ و حساب های کاربری مشهور یا به عبارت صحیح تر تبلیغ برخی از حساب های کاربری.
کسب وکارها می توانند به سادگی در تمام توییتر تبلیغ کنند و حضور اجتکاعی خود را با کسب فالوورهای بیشتر یا فرستادن کاربران توییتر به وب سایت های خود افزایش دهند.زمانی که اثبات شد پلتفرم تبلیغات ارزش این ایده ها و طرح ها را دارد، توییتر سرمایه‌گذاری های زیادی در این زمینه کرد و پلتفرم وسیع تری را برای تبلیغات راه  انداخت. امروز توییتر بیشتر از ده ها بار، بازارهای جدید و کاربران را تبلیغ می کند. این مساله امکان حضور آنلاین و معنادار تجارت ها را افزایش داده است.
روش های جدید تبلیغاتی توییتر به سرعت درآمد این شرکت را به بیش از یک میلیارد دلار در سال افزایش داد. توییتر فقط با هزینه ده ها میلیون دلار در سال اول (۲۰۱۰) توانست درآمد خود را در سال ۲۰۱۴ به ۴/۱ میلیارد دلار افزایش دهد. حال این طور به نظر می آید که برنامه های تبلیغاتی توییتر پایانی ندارند. اینفوگرافی زیر نشان می دهد توییتر چگونه طی سال ها، درآمد خود را با تبلیغات افزایش داده است:

نظر بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میگذارد

اعلان برای
avatar
wpDiscuz